Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Nadšenec do letadel

referenční číslo: 11944 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Zajímají Tě letadla a vše kolem nich? Máš vystudovanou SŠ elektrotechnického nebo strojírenského zaměření? Hledáš si zrovna práci a nechceš se při ní nudit?

Pokud sis odpověděl ANO, tak mi zašli svůj životopis

Významná společnost přijme do svého týmu člověka, který je:

NADŠENEC do LETADEL (23-25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Spolupráce s oddělením technologie
  • Tvorba technologických postupů určených pro stavbu letadel
  • Práce s technickou dokumentací
  • Komunikace napříč společností a se zákazníky

Požadujeme:

  • Zájem o letecký průmysl a o novinky v oblasti letectví
  • SŠ – strojní nebo elektro
  • Ochotu se neustále vzdělávat
  • Chuť se rozvíjet

Nabízíme:

  • Jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Komplexní zaškolení
  • Závodní stravování
  • Práci v jednosměnném provozu
  • Místo pracoviště: Praha - Východ

Mzda: 23 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha