AGEL Trade s.r.o.

AGEL Trade s.r.o., jedna ze společností v rámci holdingu AGEL se specializuje na dodávky zdravotnických prostředků.
V současné době vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici:

Asistent/ka managementu

referenční číslo: 54DC0ABD

Náplň práce

• administrativní činnosti, vyřizování korespondence,
• zpracování podkladů k jednání managementu společnosti,
• práce v informačním systému ESO9.

Požadujeme

Kvalifikační předpoklady:

• ukončené středoškolské vzdělání,
• dobrá znalost Microsoft Office (preference Excel, Word),
• obchodní korespondence,
• orientace v administrativě a právních úkonech
• základy účetnictví
• řidičský průkaz skup. B – aktivní řidič.

Další schopnosti a dovednosti:

• Schopnost aktivního, samostatného jednání,
• vstřícné chování a vystupování,
• pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme

• Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti,
• Propracovaný systém firemních benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, životní pojištění).
• Platové podmínky dohodou.
Nástup od 2. 1. 2017 nebo dle dohody.
Termín ukončení výběrového řízení je 6. 1. 2017.

Místo pracoviště: Prostějov

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Profese: asistent/asistentka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy

Kontaktní údaje: Soňa Chlumová, tel: 582315926, email: personalni@agel.cz personalni@agel.cz