Typ nabídky

Minimální mzda

Java developer #4322508 (Praha, CZ)

referenční číslo: 4322508 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

hledá pro svého klienta, mezinárodní IT společnost působící na českém trhu přes patnáct let parťáka / parťačku do týmu na pozici:

JAVA DEVELOPER

Co bude Vaší náplní práce: Samostatná práce v oblasti analýz požadavků Návrh a vývoj software -  testování, implementace Vedení technické dokumentace Co od Vás očekáváme: Nadšení pro Javu a její pokročilejší znalost Schopnost samostatné práce v týmu (počínaje analýzou požadavků, návrhem, vývojem, testováním a konče porozuměním technické dokumentaci) Znalost Maven, Dependency Injection (Spring, Blueprint) Znalost XML a zkušenosti s relačními databázemi Zkušenost s vývojem webových aplikací / služeb Z čeho budeme mít velkou radost: Pokud máte zkušenost s Eclipse RCP Alespoň trochu znáte OSGi (Equinox / Karaf) Co Vám nabízíme: Přátelský a pozitivně naladěný pracovní kolektiv Profesní rozvoj v podobě zajímavých školení certifikovaných i zájmových Nabízíme Vám možnost výběru benefitů v rámci cafeteria systému Flexibilní časovou dobu Nástup:  ihned
Místo výkonu práce: Praha