Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Projektový - materiálový nákupčí

referenční číslo: 11293 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Hledáte práci na pozici PROJEKTOVÉHO - MATERIÁLOVÉHO NÁKUPČÍHO? Máte technické nebo ekonomické zaměření, minimálně středně pokročilou úroveň anglického jazyka a prokazatelnou praxi na pozici nákupčího nebo s řízením projektů? Jste ochotný cestovat a hledáte různorodou práci?

Pak rozhodně čtěte dál

Mezinárodní společnost v oblasti automotive hledá nového pracovníka na pozici:

PROJEKTOVÝ - MATERIÁLOVÝ NÁKUPČÍ

Náplň práce

  • Vyhledávání dodavatelů komponentů do předsériové a sériové výroby
  • Řízení nákupčích aktivit na nových projektech
  • Vyjednávání obchodních podmínek
  • Zodpovědnost za výběrová řízení dodavatele
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ technického/ekonomického směru
  • min. 3letá praxe na pozici nákupčího
  • Zkušenosti s vedením projektů
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni, další jazyk výhodou
  • Znalost práce v systému SAP výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Odborné vzdělávání
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Příjemné moderní pracoviště
  • Dotované stravování

Místo pracoviště: Praha – západ (lokalita Žebrák)

Mzda: 35 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha