Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VOP CZ, s.p.

Specialisté v oblasti financí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10959720765 | aktuálnost: 9. 7. 2016

z: 13.6.2016 a: 8.7.2016 Požadavky: ÚSO s maturitou, zkušenosti s mezinárodním obchodem, angličtina slovem i písmem na dobré komunikativní úrovni, další jazyk výhodou, schopnost samostatného jednání se zahraničními partnery, schopnost samostatně se rozhodovat a nést odpovědnost, proaktivní přístup, schopnost tvořit obchodní smlouvy, včetně znalosti bankovních záruk , INCOTERMS, schopnost vyhledávat nové příležitosti a rozvíjet stávající, schopnost komunikace a řízení lidí, řidičský průkaz sk. B, ochota a možnost cestovat
Náplň práce: Vyhledávání nových obchodních příležitostí- prodej vojenských a bezpečnostních výrobků (zkušenosti z této oblasti nejsou podmínkou). Péče o stávající zákazníky a budování dlouhodobých vztahů. Analýza a monitoring trhu, reporting.
Nabízíme: Silné zázemí českého podniku. Motivující finanční ohodnocení. Zaměstnanecké benefity - 7,5 h pracovní doba, - týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, - dotované závodní stravování, - příspěvek na dopravu, - příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), - závodní preventivní péči, - volnočasové aktivity a další. Možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje.
Kontakt: osobně na adrese podniku ve dnech Po - PÁ v době od 6.30 do 14.30 hodin, Bc. Aleš Bonk, tel.: 556 783 605, e-mail: prace@vop.cz


Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail