Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha CNC - soustruh – od 140Kč/hod - Opavsko

referenční číslo: 54AB1CAF | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Chcete pracovat ve firmě, kterou zajímá spokojenost každého zaměstnance?

Chcete být oceněni za dobře odvedenou práci? Neváhejte zaslat nám svůj životopis

ZAMĚSTNÁNÍ do KMENE SPOLEČNOSTI

Náplň práce

Nabízíme:
- možnost profesního růstu – adaptační proces během zaškolování
- perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě
- Osobní jednání – rodinná atmosféra firmy – KUSOVÁ VÝROBA

Náplň práce:
- práce s CNC – soustruh,
- Kusová výroba – ideálně praxe z výroby
- běžná údržba příslušného vybavení, seřízení strojů, obrábění kovů
- průběžné zapisování dat do systému + vyhotovení měřících protokolů
- čtení technické dokumentace – nutná výborná znalost

Požadujeme:
- SŠ technického směru nebo vyučení s praxí v oboru
- praxi na obdobné pozici výhodou – možnost i pro absolventy
- spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, ochota učit se novým věcem
- Znalost čtení technické dokumentace

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu: tereza.navrkalova@adecco.com
Tereza Navrkalová, 734 444 904
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http:www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Místo pracoviště: Opava

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Profese: obráběč kovů, operátor CNC strojů, soustružník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity