Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Pipelife Czech, s. r. o.

Odborní asistenti v administrativě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10813660784 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Požadavky: SŠ vzdělaní ukončené maturitou (ideálně vzdělání v oboru marketing), praxe v oboru značnou výhodou, orientace v problematice PR, CRM, tvorby MKT plánu, externí komunikace se zákazníky, průzkumu spokojenosti zákazníků, podpůrných prodejních akcí apod., znalost práce na PC ( MS Office + Adobe Creative Suite nebo Corel), aktivní znalost AJ, řidičský průkaz skup. B, komunikativnost, schopnost práce v týmu
Náplň práce: návrh a tvorba marketingové propagace a strategie, podpora prodeje, tvorba pravidelných newsletterů, prezentací, pozvánek a katalogů, správa webových stránek, prezentace firmy a komunikace směrem k zákazníkům, corporate identity, podílení se na přípravě veletrhů,, vyhodnocování kampaní a návštěvnosti pomocí Google Analytics, copywriting - tvorba a úprava textů pro různé materiály
Nabízíme: zaměstnání ve stabilní společnosti patřící do silného nadnárodního holdingu, zajímavé finanční ohodnocení, zajímavé benefity, dobrý pracovní kolektiv, možnost seberealizace a osobního růstu
Písemnou žádost se stručným životopisem a dosavadní praxí zasílejte na e-mailovou adresu nebo poštou na Lenka Kunzová, Kučovaniny 1778, 765 02 Otrokovice, tel.: 577 111 265, mobil : 603 144 902.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha