Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Chemik - operátor

referenční číslo: 9524 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte středoškolské vzdělání v chemickém oboru či jste v tomto oboru působil jako operátor a není pro Vás překážkou, že od nadřízených budete instrukce dostávat v anglickém jazyce?

V chemickém provoze jste zběhlý, takže Vás nezaskočí náročnost, co se týče bezpečnosti a stejně tak Vám nečiní problém pracovat ve 2 – 3směnném provoze?

Pak splňujete všechny naše základní nároky na tuto pozici Pošlete nám svůj životopis i s kontakty, na základě kterých se můžeme domluvit na osobním pohovoru na pozici:

CHEMIK – OPERÁTOR s AJ (18.000 - 23.000 Kč)

Náplň práce

  • Obsluha zařízení pro chemickou úpravu vyráběných produktů
  • Manipulace s chemikáliemi
  • Kontrola jednotlivých produktů před i po chemické úpravě
  • Spolupráce s chemiky – laboranty, technology a technickými specialisty v rámci výrobní sekce

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání či vyučení v oblasti chemie či praxi v oboru
  • Zkušenost s manipulací s chemikáliemi
  • Anglický jazyk na mírně až středně pokročilé úrovni, schopnost přijímat instrukce v anglickém jazyce
  • Zodpovědnost a schopnost pracovat dle předepsaných bezpečnostních norem

Nabízíme:

  • Možnost kariérního růstu v mezinárodní společnosti
  • Prostředí firmy sledující nejmodernější trendy jak ve výrobě, tak v přístupu k zaměstnancům
  • Individuální bonusy a benefity na základě provedené práce
  • Práci v Olomouckém kraji

Mzda: 18 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha