Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí konstrukce

referenční číslo: 10191 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jste zkušený konstruktér s praxí alespoň 8 let a ve své kariéře jste vedl tým? Vystudoval jste obor strojírenství na vysoké škole? Ovládáte program Solid Edge či Solid Works? Pak nám zašlete Váš životopis.

Ryze česká výrobní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici:

VEDOUCÍ KONSTRUKCE (až 60.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vedení týmu konstruktérů a vývojářů
  • Konstrukce strojů, dopravníků
  • Návrhy nových technických řešení
  • Vytváření technické dokumentace
  • Komunikace s klientem

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání – obor strojírenství
  • Praxe v konstrukci strojů alespoň 8 let
  • Zkušenosti s vedením podřízených 5 let
  • Praxe v programu Solid Edge či Solid Works
  • Anglický či německý jazyk – velkou výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilního zaměstnavatele
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Finanční odměny dle výsledků společnosti
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Místo výkonu práce: Praha západ (15 km od Prahy)

Mzda: 55 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha