Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Akzo Nobel Coatings CZ, a.s.

Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10635900718 | aktuálnost: 23. 7. 2016

SŠ/VŠ, detailní znalost produktů a trhu, prokazatelné zkušenosti v oblasti prodeje v rámci oblasti nátěrových hmot nebo příbuzného oboru, technické znalosti z oblasti nátěrových hmot, základní znalosti Microsoft SW řešení, orientace na zákazníka, silná orientace na výsledek, výborné komunikační i a vyjednávací schopnosti, odolnost vůči stresu, schopnost podávat stabilní výsledky i za obtížných podmínek, schopnost sebe-motivace a efektivní time-management, schopnost řízení a rozhodování v neočekávaných situacích při jednání se zákazníkem, plynulá angličtina slovem i písmem, ŘP sk. B - aktivní řidič, odpovědnost, samostatnost, trestní bezúhonost.
Náplň práce: dosažení a překročení prodejných cílů, udržení a rozvoj stávajících zákazníků, rozvoj nových výhodných příležitostí, analýza trhu, závěry a následné aktivity, vedení a řízení obchodní činnosti a rozvoje dle potřeb a požadavků zákazníků, budování silné vazby s přidruženými společnostmi, zákazníky a jinými organizacemi, příprava výhledů prodeje pro S&OP proces a plánování, budování silné znalostní báze produktové řady s cílem porozumět požadavkům zákazníka a poskytovat technickou pomoc s cílem zkvalitnit poskytované služby, těsná spolupráce se Sales Manager CZ/SK/H, technickým a zákaznickým servisem s cílem poskytovat zákazníkovi prvotřídní služby.
Mzda: 26 000 - 38 000 Kč, pružná pracovní doba, HPP na plný úvazek, týden dovolené navíc, závodní stravování, jiné benefity vyplývající z kolektivní smlouvy, nástup: ihned, pracoviště: Podvihovská 376/14, Opava - Komárov, KO: Květa Čižmárová, životopis spolu s průvodním dopisem zašlete na email: kveta.cizmarova@akzonobel.com. Předmět: Account Manager GTC CZ, SK, H.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 26 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha