Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Městský ústav sociálních služeb města Plzně, příspěvková organizace

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10046040711 | aktuálnost: 17. 1. 2017

VŘ proběhne 14.2.2017 v 8:30, Kaplířova 7, patro 4., č. dveří 417

Místa výkonu práce:
Domov se zvláštním režimem "Čtyřlístek", Kotíkovská 649/15, Sev. Předm., 323 00 Plzeň

Požadujeme:
Zdravotní způsobilost, očkování proti žloutence typu "B" (s nástupem nejméně aplikovaná II. očkovací dávka), průkaz v potravinářství, trestní bezúhonnost, slušné jednání, minimálně ZAK vzdělání, Osvědčení pracovníka v sociálních službách (není podmínkou), pokud tomu nebrání vážné provozní důvody, je sjednán výkon práce 40,00 hod. týdně - ranní směna, popř. zkrácený pracovní úvazek (vhodné pro matky pečující o děti mladší 15 let). Pozn.: uvedený plat od - bez příplatku za směnnost, riziko, SO, NE, SV, stabilizačních a dalších níže vyjmenovaných odměn.

Nabízíme:
Vyplácení stabilizačních, mimořádných, cílových a ročních odměn až do výše jednoho platu, příplatek za směnnost, riziko, týden dovolené navíc, benefity z FKSP (příspěvek na stravování, rekreace, jazykové kurzy, penzijní připojištění, vstupenky na kulturní akce, hokejové a fotbalové zápasy. Jistota trvalého pracovního poměru, práce v příjemném kolektivu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 12 520 - 15 770 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Městský ústav sociálních služeb města Plzně, příspěvková organizace, Netrvalová, netrvalova@plzen.eu; Šeflerová Mgr., tel.:378037606, e-mail: seflerova@plzen.eu, +420 378 037 635

Odpovědět na inzerát