Typ nabídky

Minimální mzda

Webový specialista

referenční číslo: 542C4F39 | aktuálnost: 08.12.2016

EKOSPOL a.s.

EKOSPOL a.s., lídr českého developerského trhu, vypisuje výběrové řízení na aktivního, energického a zodpovědného kolegu do našeho týmu.

Nabízíme ideální pracovní příležitost pro toho, kdo hledá atraktivní spolupráci a rozvoj svých schopností.

Náplň práce

Správa a rozvoj webových stránek společnosti
Tvorba a programování nových webových aplikací
Kódování nových podstránek a programování nových funkcionalit
Spolupráce na vylepšení SEO a následná analýza
Rozvoj a správa interního informačního systému společnosti

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání v oblasti informačních technologií
Minimálně 2 roky praxe
Výborná znalost HTML/CSS
Výborná znalost PHP a JavaScriptu či dalších webových technologií
Dobrá znalost CMS Wordpress a Woocommerce
Dobrá znalost SEO
Tvůrčí myšlení, rozhodnost, organizační schopnosti
Znalost AJ minimálně na pasivní úrovni
Koncepční a analytické myšlení
Schopnost stanovení priorit při řešení úkolů
Osobní a aktivní přístup, samostatnost, loajalita a pečlivost
Flexibilita, vysoké pracovní nasazení
Odolnost vůči stresu

Co Vám dá výraznou výhodu:
Zkušenost s vlastními internetovými projekty
Dobrá znalost Google Analytics
Zkušenost s nastavováním a správou PPC kampaní
Orientace v IT, sítích a řešení problémů koncových uživatelů
Zkušenost s MODx
Pokročilá znalost MS Excel (VBA)
Zkušenosti s business intelligence, SQL či jinými databázovými technologiemi
Znalost programovacích jazyků

Nabízíme

Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperující již 24 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě dle zařazení renomovaného magazínu Construction & Investment Journal a mezi TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ocenění ČEKIA Stability Award
Možnost rychlého profesního růstu talentovaných zaměstnanců
Zajímavá práce, velké možnosti seberealizace s potenciálem uplatnit vlastní originální ideje
Mladý a vzdělaný pracovní kolektiv
Motivační finanční ohodnocení
Slevy na produkty společnosti
Slevy na produkty u spolupracujících dodavatelů
Nabídka nadstandardní lékařské péče v Nemocnici Na Homolce
Částečně flexibilní pracovní doba
Bezplatná poradenství v oblasti osobní daňové a právní problematiky
Příležitost pro talenty z řad absolventů VŠ
Možnost používání mobilního telefonu i k soukromým účelům
Možnost až týdne dovolené navíc
Finanční odměny při životních jubileích
Stravenky

Finanční ohodnocení:
Roční mzda: 550.000 – 750.000,- Kč

Mzda: 45 000 - 63 000 Kč

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální

Vhodné pro: Absolventy