Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní manažer pro export

referenční číslo: 11551 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Jste zdatný obchodník se zkušeností z oblasti elektro/energo či výrobní společnosti? Rádi pracujete na velkých věcech, které díky Vám získávají ten správný směr? Hovoříte plynně anglicky a chcete cestovat?
Pak hledáme právě Vás

Česká společnost, jednička ve svém oboru, hledá do svého týmu kolegu na pozici

OBCHODNÍ MANAŽER pro EXPORT

Náplň práce

  • Prezentace firmy a jejích produktů
  • Rozvoj obchodní sítě
  • Navazování a udržování dlouhodobých obchodních vztahů
  • Analýza obchodních případů
  • Tvorba nabídek, včetně veřejných výběrových řízení v zahraničí
  • Časté zahraniční pracovní cesty

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • Schopnost vést náročné obchodní jednání v anglickém jazyce
  • Korejštinu, čínštinu jako výhodu
  • Orientaci na výsledek
  • Strategické a obchodní myšlení
  • Spolehlivou a iniciativní osobnost

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Zajímavé mzdové podmínky
  • Možnost seberealizace
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Blanensko

Mzda: 50 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha