Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADECCO spol. s r.o.

Volejte ZDARMA 800 100 500 (Po-Ne, 8:00 – 20.00 hod) a informujte se o průběhu náboru Dobrovíz - svozy z Prahy i celého Středočeského a Ústeckého kraje ZDARMA

Pracovník skladu amazon

referenční číslo: 541C8024 | aktuálnost: 21. 8. 2016

Náplň práce:
• Jednoduchá práce ve skladu - příjem, evidence, balení NEBO expedice zásilek
• Práce se čtečkou čárových kódů
• Jiné pomocné skladové práce

Požadujeme:

Chuť pracovat a vydělat si zajímavé peníze
• Ochota docházet na směny – 1 měsíc denní a 1 měsíc noční vč. víkendu
• Dochvilnost a spolehlivost
• Dobrá fyzická kondice
• Trestní bezúhonnost, věk min 18 let

Nabízíme:

• 110 Kč/hod. + 10% bonus
• Další příplatky dle ZP (noční, víkend, svátek, přesčas)
• Speciální nástupní bonus ve výši 1000Kč do první výplaty (při všech odpracovaných směnách!)
• Svozové autobusy do práce zcela ZDARMA z mnoha různých lokalit
• 4 dny práce, 3 dny volna
• Dotované obědy ve firemní kantýně, nápoje po celý den ZDARMA (voda, káva, čaj)
• Velmi příjemné pracovní prostředí moderní klimatizované haly
• Možnost mít vlastní pohodlné oblečení (tepláky, džíny, tenisky)

Mzda: 20 000 - 24 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dobrovíz

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Specializace: dělník ve výrobě

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha