Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Mechanik elektro

referenční číslo: 7987 | aktuálnost: 10. 8. 2016

Máte zkušenosti jako elektrikář ve výrobě? Nevadí Vám pracovat na směny? Zajímá Vás automobilový průmysl?

Pak hledáme právě Vás

Mezinárodní společnost zabývající se automobilovým průmyslem v Plzeňském kraji hledá nového zaměstnance na pozici

MECHANIK ELEKTRO (25 - 30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Elektro opravy strojního vybavení
  • Servis řídicích systémů výrobních linek
  • Správa elektroinstalace a elektrického vedení
  • Čtení a zpracování elektrodokumentace
  • Preventivní údržba strojů

Požadujeme:

  • SOU/SOŠ obor elektrikář
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §6 a výše
  • Práci na směnný provoz
  • Orientace v elektrodokumentaci
  • Zručnost, přesnost, ochota učit se novým věcem
  • Znalost PLC programování výhodou

Nabízíme:

  • Práci v rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • Možnost jazykových kurzů a dalšího vzdělávání
  • Motivující příplatky ke mzdě
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzi
  • Další nadstandardní benefity
  • Místo výkonu práce: Tachovsko

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj, Karlovarský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha