Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LIVE TELECOM s.r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11360080796 | aktuálnost: 2. 9. 2016

Hledáme tebe! Jsi fanoušek populárních seriálů Hra o trůny, Vinyl,Temný případ, Živí mrtví? Baví tě ty nejlepší dokumenty na National Geographic TV? Jseš sportovním fandou s přehledem Premier League, WTA? Komunikuješ rád s lidmi a telefon nedáš z ruky? ANO?
Po praktických školeních bude tvým úkolem aktivně telefonicky komunikovat s potencionálními klienty, navrhovat úsporná řešení, poskytovat informace o aktuálních programových novinkách. Doporučovat ten nejlepší obsah do TV, mobilů, tabletů. Tak jak dnes trh poptává.
Očekáváme: Odhodlání, ambici vyniknout, vytrvalost. Dobré komunikační dovednosti. Zodpovědný a aktivní přístup k pracovnímu úkolu. Spolehlivost a umění naslouchat.
Nabízíme: HPP i DPP. Motivující platové ohodnocení. Profesní růst a seberealizaci. Individuální přístup. Podporu ve výsledku. Pro absolventy získání ceněné praxe. Firemní benefity například TV i do mobilu a tabletu zdarma. Pracovní doba po-pá, od 8.00 do 16.30. Pracoviště skvěle dopravně dostupné v centru České Lípy.
Kolegové si vydělávají i více jak 16000Kč/měsíc, po zkušební době.
NEVÁHEJ A ZAŠLI SVŮJ ŽIVOTOPIS!

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail