Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technik údržby

referenční číslo: 8075 | aktuálnost: 20. 1. 2017

Vystudoval/a jste obor se zaměřením na elektro? Máte již zkušenosti na pozici spojené s elektroúdržbou a diagnostikou závad? Pracovali byste rádi pro významnou, mezinárodní společnost? Láká Vás pozice TECHNIK ÚDRŽBY v lokalitě Brno - venkov? Pak nám zašlete Váš životopis

Stabilní mezinárodní společnost hledá právě kolegu/ kolegyni do svého týmu na pozici:

TECHNIK ÚDRŽBY (25 - 30 000,- Kč)

Náplň práce

  • Údržba a servis výrobních strojů
  • Diagnostika závad a odstraňování chyb u strojů
  • Preventivní prohlídky zařízení
  • Záznamy o opravách a náhradních dílech
  • Práce ve 3směnném provozu

Požadujeme:

  • SŠ/SOU v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6
  • Praxi na obdobné pozici ve výrobě min. 2 roky
  • Německý jazyk výhodou
  • Ochotu pracovat v 3směnném provozu

Nabízíme:

  • Různorodou práci v mezinárodní a významné společnosti
  • Zajímavé finanční odměny
  • Firemní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo výkonu práce: Brno-venkov

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha