Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

AMULET logistic, a.s.

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11399490732 | aktuálnost: 16. 9. 2016

Česká firma AMULET logistic, a.s. spolupracuje s předními firmami v oblasti automobilového průmyslu, výroby hraček, gumárenství apod.
Místo výkonu práce: Hronov. Směnnost: jednosměnný provoz (pracovní doba od 06:00 hod. do 14:00 hod.).
Zaměstnání vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s docházením do firmy - pracovní místo zaměstnavatel přizpůsobí Vašim potřebám.

Náplň práce: opracování a očištění pryžových výlisků; práce s jednoduchými nástroji, které Vám usnadní práci; kontrola výrobků, neboť kvalita je zásadou zaměstnavatele.

Požadavky: min. základní vzdělání; manuální zručnost; schopnost samostatné práce; pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost; ochota učit se nové věci; dobrý zrak.

Nabízené výhody: zaměstnavatel ocení Vaše výsledky; motivující finanční ohodnocení; zaučení na danou činnost a podporu od nadřízených; příjemný pracovní kolektiv, který drží pospolu; plně hrazené stravenky v hodnotě 85,- Kč; možnost profesního a osobního růstu; týden dovolené navíc; podporu ve vzdělávání formou kurzů; další zaměstnanecké výhody a benefity.

Kontakt - Vondroušová Veronika, DiS.; tel.: 725 996 195, e-mail: veronika.vondrousova@amuletcz.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 9 900 - 12 500 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail