Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Crystal BOHEMIA, a.s.

Manipulační dělníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11045020722 | aktuálnost: 14. 11. 2016

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci? Jste pracovitý, spolehlivý a manuálně zručný? Pak hledáme přesně Vás!

Náplň práce:
- provádění jednoduchých obslužných a doplňkových prací
- odnášení skla do chladicího systému
- obsluha zařízení a manipulace s výrobky
- provádění vstupní, mezioperační a výstupní kontroly výrobků
- úklid na pracovišti
- úkoly dle nařízení nadřízeného
- nepřetržitý provoz (po – pá 8h/směny, 2 víkendy v měsíci 12h/směny)

Požadujeme:
- zákl. vzdělání (výhodou vyučen zámečník nebo opravář zemědělských strojů)
- flexibilita, odpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci

Nabízíme:
- zaměstnání na HPP
- závodní stravování
- školení
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na masáže, výrazné slevy na produkty společnosti aj.)
- možnost kariérního postupu
- místo výkonu práce Poděbrady
- nástup možný ihned

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám obratem Váš životopis nebo se osobně dostavte do naší společnosti, nejlépe v době od 9,00 - 11,00 hodin každý pracovní den. Případně mě kontaktujte na čísle: 739 488 911

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 16 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Crystal BOHEMIA, a.s., Mgr. Kateřina Horsinková, personalni@crystal-bohemia.com, +420 325 602 216