Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADIP, spol. s r. o.

Odborní účetní všeobecní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11120870745 | aktuálnost: 16. 8. 2016

Váš strukturovaný životopis a motivační dopis očekáváme na e-mailové adrese inedbalkova@adip.cz

Společnost ADIP, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Účetní
Pracovní náplň :
- hlavní náplň - zpracování evidence INTRASTAT
- účtování materiálových faktur
Požadujeme :
- SŠ vzdělání
- znalost podvojného účetnictví
- praxi v oboru, především znalost Intrastatu a celní problematiky
- znalost práce na PC
- zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
Nabízíme :
- zázemí stabilní společnosti působící na trhu 25 let
- firemní benefity - příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním osobních materiálů na výše uvedenou adresu dáváte souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů dle zkona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha