Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Koordinátor interní logistiky

referenční číslo: 7351 | aktuálnost: 3. 10. 2016

Chcete uplatnit své zkušenosti z logistiky ve významné výrobní společnosti zabývající se automotive?
Jste komunikativní a máte rádi výzvy?
Chcete uplatnit své jazykové znalost?
Pokud ANO, tak je tato nabídka určena právě Vám

Velmi úspěšná výrobní společnost s mezinárodní působností, hledá schopného kandidáta/ku na pozici KOORDINÁTOR INTERNÍ LOGISTIKY

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky, řešení jejich požadavků
  • Koordinace logistických procesů, kontrola skladových zásob
  • Plánování výroby, eliminace zastaralých dílů na skladě
  • Efektivní zavádění změn v oblasti pořizování materiálu

Požadujeme:

  • Praxi v oblasti výrobní logistiky v automotive alespoň 2 roky
  • Zkušenosti s koordinací logistických procesů a materiálových toků
  • Komunikativní osobnost, která dokáže zvládnout nestandardní situace
  • Prokazatelné znalosti logistických princip
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Motivující platového ohodnocení v návaznosti na zkušenostech
  • Příspěvek na dojíždění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Lokalita - Brno

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha