Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Humares s.r.o.

Úředníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11344510744 | aktuálnost: 3. 9. 2016

Požadujeme:
- Strojní nebo elektro vzdělání Bc.(případně VOŠ), absolvent VŠ
- Jazykové znalosti – německý jazyk základy, případě anglický jazyk
- PC – MS Office – velmi dobrá uživatelská znalost, SAP výhodou
- Předpoklady pro plánování, koordinování, organizování, kontrolování a řízení, vztah ke strojírenské výrobě
- Spolehlivost, samostatnost a pečlivost
- ŘP B
- Praxe v plánování, případně z oblasti kontroly kvality, přípravy výroby, technologie
je vítána

Pracovní náplň:
- Plánuje a termínuje realizaci zakázek, sleduje průběh v systému SAP
- Koordinuje předání technické dokumentace z konstrukce do přípravy výroby
a následně do výroby, se kterou aktivně spolupracuje
- Spolupracuje s nákupem a dalšími odděleními
- O plánování zakázek komunikuje s kanceláří v Německu
- Organizuje a plánuje kooperaci s dodavateli menších kooperačních prací – zinkování, obrábění, svařování

Nabídka:
- Dlouhodobá perspektiva, možnost dalšího profesního růstu ve společnosti, která vyrábí finální produkty
- Zajímavé ohodnocení a podmínky pro absolventy
- Zaškolení
- 5 týdnů dovolené a další kafetérie benefitů
- Lokalita – 25 km od Prahy, Kladensko

CV zasílejte na hana.simova@maintec.net, všem vhodným uchazečům odpovíme obratem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha