Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Česká společnost pro jakost, o.s.

Ostatní fotografové

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11175500757 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Místo výkonu práce: Novotného lávka č.p. 200/5, Staré Město, 110 00 Praha 1
Kontaktní osoba: Vladykova Milena, e-mail: milena.vladykova@csq.cz

Náplň práce:
- Zajišťování chodu sekretariátu
- Koordinování marketingových aktivit
- Organizační podpora výkonného ředitele
- Organizační zajištění zahraničních pracovních cest
- Zajištění administrativních činností
- Pořizování zápisů z porad vedení
- Příprava a organizace zasedání předsednictva
- Zajišťování kancelářského materiálu
- Zajišťování občerstvení pro návštěvy

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- Systematičnost, pečlivost, spolehlivost a organizační schopnosti
- Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni A2 (základní znalost)
- Zvládání českého pravopisu
- Znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
- Orientace v systémech managementu výhodou
- Orientace v marketingu výhodou

Nabízíme:
- Zajímavou práci v prestižní organizaci
- Možnost dalšího osobního rozvoje
- Zaměstnanecké výhody

Nástup: ideálně od 1. 9. 2016
Doba trvání pracovního poměru: na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou
Úvazek: plný
V případě zájmu o výše uvedenou pozici zašlete do 12. 8. 2016 své CV a motivační dopis
na adresu milena.vladykova@csq.cz , nebo poštou na adresu
Česká společnost pro jakost, z.s., Novotného lávka 200/5, 110 00 Praha 1.
Výběrové řízení se uskuteční do 14 dnů od uzávěrky přihlášek, přesný termín a další potřebné informace sdělíme přihlášeným účastníkům.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 21 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha