Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

02 Czech Republic, a.s.

Operátoři telefonních panelů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11277370739 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Máš praxi z call centra nebo jinou zkušenost jako telefonista/ka a chceš se stát součástí úspěšného obchodního týmu? Přidej se k nám a využij své komunikační a organizační schopnosti v rámci podpory našich obchodníků ve společnosti s největším integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. Hledáme aktivní, samostatnou, příjemnou osobu, která se nebojí komunikovat.
Co bude Vaším úkolem:
o Aktivní navolávání schůzek obchodním zástupcům u firemních zákazníků
o Práce s databází stávajících i nových zákazníků v rámci daného regionu
o Plánování a koordinace pracovních kalendářů a tras jednotlivých obchodníků
o Vyhodnocení provedených telefonátů a zaznamenání do interního systému
o Pravidelný reporting
Požadovaný profil:
o Kvalitní komunikační schopnosti (slovní obratnost, neostýchavost, asertivitu)
o Příjemný a zároveň zřetelný hlas
o Výhodou je praxe z call centra a prodejní dovednosti
o Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office - zejména Excel, internet)
o Schopnost individuální práce, improvizace a rychlé reakce, organizační dovednosti
Nabízíme:
o Velmi zajímavé a motivující finanční ohodnocení skládající se z fixní části a z bonusové složky
o Flexibilní pracovní doba
o Smlouvu na HPP na dobu určitou s možností prodloužení
o Spolupráci se silnou společností - O2 Czech Republic a.s.
o Zaměstnanecké benefity - 25 dnů dovolené, stravenky, zaměstnanecké slevy na služby a produkty - neomezené volání či slevy pro rodinu a kamarády, zvýhodněný internet na doma, O2 TV

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha