Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Výrobní mistr

referenční číslo: 9893 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zkušenosti z pozice mistra? Jste přirozenou autoritou s dobrými organizačními schopnostmi? Máte zkušenosti s vedením kolektivu pracovníků, hodnocením jejich pracovního výkonu a motivací svěřeného týmu? Pak jste to přesně Vy, koho hledáme

Mezinárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:

VÝROBNÍ MISTR

Náplň práce

  • Koordinace směny - operátoři výroby
  • Dohled nad dodržováním pracovních postupů a zásadám bezpečnosti práce
  • Operativní řešení problému souvisejících s výrobou a údržbou
  • Zodpovědnost za plnění výrobních plánů

Požadujeme:

  • SŠ technické směru
  • Dovednost řídit tým výrobních pracovníků
  • Angličtinu - není nutné
  • Aktivní přístup a chuť se učit novým věcem
  • Ochota práce ve směnném provozu
  • Samostatnost v rozhodování a zodpovědný přístup k podřízeným

Nabízíme:

  • Lákavé platové ohodnocení opovídající Vašim zkušenostem
  • Pracovní dobu ve směnném osmihodinovém provozu
  • Penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost nástupu ihned
  • Místo výkonu práce: okres Nový jičín

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha