Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.)

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11294750714 | aktuálnost: 20. 8. 2016

Advanced Technology Group je technologicky vyspělá, česká firma působící na trhu přes 20 let. Jedním z produktů společnosti je vývoj a zakázková výroba zařízení pro defektoskopické zkoušení. Dále poskytujeme veškeré služby v oboru defektoskopie i průmyslové inspekce.
Díky komplexnosti portfolia nabízíme kompletní řešení v daném oboru a řadíme se tak mezi mezinárodně uznávané společnosti.

PRACOVNÍ NÁPLŇ
-Odpovědnost za správné provedení servisních zásahů: příprava, realizace, vedení týmu servisních techniků
-Vedení příslušné servisní dokumentace vč. analýz
-Provádění nápravných a preventivních opatření
-Podpora oddělení výroby při instalaci zařízení u zákazníka

PŘEDPOKLADY PRO VÝKON PRÁCE
-Min. SŠ vzdělání technického zaměření
-Vyhláška 50/1987 (par.7)
-Orientace v technické dokumentaci
-Znalost práce PLC výhodou
-Samostatnost, zodpovědný přístup, ochotu se učit novým věcem
-Ochota cestovat po ČR i zahraničí
-AJ: komunikativní úroveň

NABÍZÍME
-Zaměstnání u stabilní české společnosti, mezinárodně uznávané ve svém oboru
-Práce na plný úvazek
-Částečně flexibilní pracovní doba
-Mzda odpovídající zkušenostem a schopnostem
-Služební cesty
-Příspěvek na důchodové spoření
-Jazykové kurzy (AJ, RJ), vzdělávací kurzy
-Pravidelné společenské-sportovní akce

NÁSTUP
-Ihned/dle domluvy

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha