Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Syntea software group a.s.

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10167130758 | aktuálnost: 27. 10. 2016

Hlavní požadavky:
•požadované vzdělání: Vysokoškolské/středoškolské (pro středoškolské vzdělání 2 roky praxe jako Java programátor – doložení konkrétních referencí)
•zkušenosti s jazykem JAVA
•zkušenosti s programováním uživatelského rozhraní
•zkušenosti s programováním webových aplikací
•schopnost práce v týmu, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
•analytické myšlení, logické myšlení
•pečlivost, tvůrčí přístup, proaktivní přístup

Předností je znalost technologií:
•Spring, Vaadin, JPA, SVN, GIT, Maven, vývoj pod IntelliJ IDEA

Výhodou (nikoliv podmínkou) je znalost:
• SQL (PostgreSQL, Oracle), XML, Python
• GWT , Apache Tomcat, J2EE
• zkušenost s většími informačními systémy

Náplň práce:
Tvorba uživatelského rozhraní v Java prostředí a browseru.
• Vývoj a testování aplikace – internetového portálu.
•Účast na celém cyklu vývoje od analýzy požadavků až po nasazení.
•Softwarový vývoj v jazyce Java s využitím frameworků Spring a Vaadin.
•Tvorba automatických testů aplikace s využitím technologií TestNG a Selenium

Nabízíme:
•možnost odborného růstu v inspirujícím prostředí
• flexibilní začátek a konec pracovní doby
• vzdělávání, výuka anglického jazyka na pracovišti, firemní teambuldingové akce
•5 týdnů dovolené, zdravotní volno/sickdays
•zaměstnanecké výhody (stravenky, po 12 měsících příspěvky na penzijní připojištění/životní pojištění, po 3 měsících mobilní telefon)
•klidné a příjemné pracovní prostředí
•dobré platové ohodnocení

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Syntea software group a.s., Monika Vyčítalová, monika.vycitalova@syntea.cz