Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro nově otevřený závod v Ostrově společnosti působící v automobilovém průmyslu hledáme zaměstnance pro vizuální kontrolu vyrobených dílů do třísměnného provozu.

Výstupní kontrola ve výrobě - nový provoz, zajímavá mzda

referenční číslo: 6500 | aktuálnost: 25. 9. 2016

Pro nově otevřený závod v Ostrově (společnost působí v automobilovém průmyslu) hledáme zaměstnance pro vizuální kontrolu vyrobených dílů. Práce probíhá v novém a příjemném prostředí, ve 3-směnném provozu. Nabízíme zajímavou mzdu s příplatky nad rámec zákoníku práce a 5 týdnů dovolené pro každého Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- výstupní kontrola vyrobených dílů pro automobilový průmysl
- kontrola pohledových vad
- vyřazování vadných kusů nebo jejich drobné opravy
- vypisování záznamů o kontrole dílů

Požadujeme:

- dobrý zdravotní stav (především zrak), pečlivost a zručnost
- spolehlivost a zodpovědnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- věk minimálně 18 let, čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

- práce v novém a čistém provozu s příjemným kolektivem
- mzdu až 20.000 Kč/měsíc (dle pracovních výkonů a pracovního zařazení)
- příplatky nad rámec zákoníku práce
- pravidelný výplatní termín
- 5 týdnů dovolené pro každého
- pohodlné dopravní spojení z Karlových Varů a okolních měst je zajištěno linkovými autobusy

Místo pracoviště: Ostrov

Region: Karlovarský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha