Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

RUBENA a. s.

Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10741900766 | aktuálnost: 17. 1. 2017

Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou. Nástup dle dohody. Zaměstnání vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením a absolventy.
Požadavky: vzdělání SŠ/VŠ technického směru (nejlépe strojní), aktivní znalost AJ nebo NJ, znalost dalšího cizího jazyka výhodou, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, uživatelská znalost MS Office a AutoCad, schopnost technického myšlení a interpretace, ochota cestovat mimo ČR, výborné komunikační schopnosti, schopnost týmové práce.
Zaměstnavatel nabízí: zázemí stabilní české společnosti, možnost profesního růstu, odpovídající finanční ohodnocení, dovolenou navíc, osobní účast na atraktivním segmentu světového trhu, spolupráci se zahraničními partnery.
Nejdříve, prosíme, zaslat životopis na e-mail: personal@rubena.cgs.cz
Místo výkonu práce: Českých bratří 338, 547 36 Náchod.
*

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

RUBENA a. s., Ing. Petra Peremská, personal@rubena.cgs.cz

Odpovědět na inzerát