Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodník pro export

referenční číslo: 11836 | aktuálnost: 12. 8. 2016

Můžete se pyšnit zkušenostmi s obchodem a exportem? Orientujete se v oblasti zemědělství a výživy zvířat? Jste obchodník tělem i duší a lákají Vás zahraniční trhy? Mluvíte anglicky a rádi byste jazyk uplatnili ve své práci? Chcete být součástí týmu profesionálů, kterým záleží na jejich práci a mohou se pyšnit viditelnými výsledky?

Potom není na co čekat, tato pozice je určena právě Vám Perspektivní česká společnost působící v zemědělství hledá do svých řad odborníka na pozici:

OBCHODNÍK pro EXPORT (OD 30.000,-Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za zahraniční obchody společnosti
  • akvizice nových zákazníků v zahraničí
  • péče a podpora pro stávající zákazníky
  • cílené hodnocení vstupu produktu na trh
  • zodpovědnost za logistickou část obchodu

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání (zemědělství/výživa zvířat VÝHODOU)
  • zkušenosti se zahraničním obchodem min. 2 roky
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • přehled o aktuální legislativě v rámci EU
  • tah na branku, obchodního ducha a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • zázemí stabilní úspěšné společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • služební vůz i k soukromým účelům
  • prostor pro osobní i kariérní růst
  • možnost dalšího vzdělávání se
  • místo pracoviště: kraj Vysočina

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha