Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Procesní technolog - plasty

referenční číslo: 2502 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Jste zkušený v oblasti zavádění projektů do výroby a máte zkušenost s plasty?

Pak neváhejte se zasláním životopisu

Mezinárodní strojírenská společnost přijme do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici:

PROCESNÍ TECHNOLOG - PLASTY

Náplň práce

  • Podpora při zavádění projektů do výroby
  • Realizace procesních a technologických změn
  • Spolupráce v oblasti zlepšovacích procesů
  • Posouzení vyrobitelnosti a kalkulací
  • Zpracování a aktualizace technické dokumentace
  • Komunikace v cizím jazyce

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního směru
  • Praxe na obdobné pozici nutná (zkušenost s plasty!)
  • AJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • Orientace v materiálech a technologiích
  • Znalost FMEA, Six Sigma, 8D reporty
  • Zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Práce v dynamické perspektivní společnosti
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Firemní stravování, jazykové vzdělávání
  • Penzijní připojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Místo výkonu práce: Praha - východ

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha