Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Referent/ka zakázkové kanceláře pro export

referenční číslo: 36266 | aktuálnost: 9. 10. 2016

H & M spol. s r. o. hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

Náplň práce:

• komunikace se zákazníky
• zpracování cenových nabídek na otvorové prvky a zimní zahrady
• příprava technických podkladů pro výrobu
• vyhledávání potenciálních zákazníků

Požadujeme:

- SŠ vzdělání – technického zaměření výhodou
- znalost německého jazyka PODMÍNKOU
- dobrou znalost práce na PC
- znalost technických výkresů výhodou
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- praxe a zkušenosti v oboru vítány

Od našich pracovníků očekáváme aktivní pracovní přístup, ochotu učit se novým věcem, bezúhonnost, odpovědnost a samostatnost.

Nabízíme:

- pracoviště v Kuchařovicích
- platové ohodnocení odpovídající dané pozici
- práci v příjemném a moderním prostředí
- možnost profesního růstu v rámci společnosti

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte do 15. 10. 2016
e-mailem na musilova@ham.cz.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha