Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Senior konstruktér

referenční číslo: 10038 | aktuálnost: 4. 11. 2016

Máte dobré organizační schopnosti a zkušenosti s vedením v oblasti automotive? Chcete se podílet na vývoji nejnovějších designových prvků pro přední světové automobilky? Máte technického ducha a bezpečně ovládáte 3D konstrukční programy? Pokud Vám nechybí organizační vlastnosti a pečlivost, zašlete nám svůj životopis

Přední výrobce komplexních dílů pro významné automobilky hledá nového člena konstrukčního týmu na pozici:

SENIOR KONSTRUKTÉR (40-60.000 Kč)

Náplň práce

  • Vytváření nových trendů v oblasti automotive
  • Zodpovědnost za svěřenou část projektu
  • Organizace práce juniorních konstruktérů
  • Konzultování výrobních technologií
  • Komunikace se zákazníkem, technické poradenství
  • Pravidelná spolupráce s dalšími členy týmu
  • Komunikace a spolupráce s externími dodavateli.
  • Dodržování kvality a stanovených termínů

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ technického směru
  • Praxe v konstrukci pro automotive
  • Dobrá znalost plastových konstrukcí v automotive
  • Výborná znalost 3D konstrukčních programů
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni
  • Nadšení a dobrou orientaci v oblasti automotive
  • Samostatnost, organizační typ, vyrovnanost

Nabízíme:

  • Stabilitu a zázemí společnosti s mnohaletou tradicí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost spolupráce s předními společnostmi v automotive
  • Práce na nejnovějších produktech z oblasti automotive
  • Odborná školení včetně příspěvků na jazykové kurzy
  • Pružná pracovní doba, týden dovolené navíc
  • Množství dalších firemních benefitů
  • Místo výkonu práce: Praha - Východ

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha