Typ nabídky

Minimální mzda

Recepční v hotelu ABITO***, Praha 4 - Michle (brigáda)

referenční číslo: 524B3B19 | aktuálnost: 27.03.2018

JLV, a.s.

Umíte jazyky a jste komunikativní člověk? Práce recepční/ho je právě pro Vás!

Rádi Vám nabídneme zaměstnání ve velké stabilní české společnosti v hotelu ABITO*** (Praha 4 - Michle). Tato práce je ideální pro flexibilní studenty!

Zašlete Váš životopis na job@jlv.cz
Vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozváni na osobní schůzku.
Pro další informace volejte prosím 725 129 800 PO-PÁ od 9.00-17.00h.

Náplň práce

- směny v pracovní dny vždy od 16.00 do 21.00 hod.
- práce s klienty
- administrativní činnost (evidence dokladů a dokumentů)

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost AJ (další cizí jazyk výhodou)
  • znalost práce na PC
  • příjemné vystupování
  • komunikativnost
  • praxe v administrativě a službách výhodou

Nabízíme

- dlouhodobou spolupráci
- zázemí velké české společnosti
- jistotu výplatních termínu

Nástup ihned.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 120 - 120 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Chodovská 228/3, Praha 4, 14100

Region: Praha

Obor: Administrativa, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: recepční

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Studenty