Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

macmatic s.r.o.

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11128480783 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Požadavky: minimálně SŠ vzdělání obchodního nebo technického zaměření (znalost strojírenství na úrovní zbožíznalství či hlubší výhodou), zkušenosti s agendou objednávek, aktivní komunikativní znalost angličtiny slovem i písmem podmínkou (minimálně na úrovni B2), aktivní znalost v IT (Web, Windows, databáze) a chuť rozvíjet se tímto směrem, pokročilou uživatelskou znalost MS Excel, MS Word a MS Outlook, zájem o strojírenství, příjemné jednání a vystupování, ochota rozvíjet se v oboru, samostatnost, iniciativnost a vysoké pracovní nasazení, zkušenosti s prací s informačním systémem POHODA nebo podobný výhodou bude testováno v rámci pohovoru
Náplň práce: zpracování obchodně-technických informací CNC strojů a příslušenství, komunikace s dodavateli strojů a příslušenství v angličtině, tvorba a správa nabídek CNC strojů a příslušenství, tvorba a správa ceníků CNC strojů a příslušenství, aktualizace informací na webových stránkách skrze informační systém
Výhody: zodpovědná, stabilní, zajímavá práce, možnost seberealizace, možnost profesního růstu, zaškolení na tuto pozici

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha