Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Telefónica O2 Czech Republic, a.s.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11241770769 | aktuálnost: 13. 10. 2016

Místo výkonu práce: Stupkova 952/18, Olomouc.
Chceš se stát součástí úspěšného obchodního týmu? Přidej se k nám a využij své komunikační a obchodní schopnosti ve spojení s výhodami silného a úspěšného hráče na telekomunikačním trhu.
Hledáme aktivní, samostatnou, příjemnou osobu, která se nebojí komunikovat.
Co bude Vaším úkolem: navazování nových obchodních vztahů ve svěřeném regionu; propagace a prodej produktů O2 - internet, O2TV, mobilní internet, volání a další.

Co má a umí ten/ta, koho hledáme: zájem o telekomunikace a moderní technologie (např. práce na tabletu, využívání aplikací); prodejní zkušenosti výhodou; komunikativnost a ochota učit se nové věci; chuť reprezentovat značku O2.

Nabízíme: velmi dobré a motivující finanční ohodnocení; flexibilní pracovní doba; zajímavé benefity: tablet, dresscode, firemní telefon a slevy na služby a produkty (neomezené volání, zvýhodněný internet na doma, O2 TV) i pro rodinu a kamarády; podpora ze strany zkušenějších kolegů a senior manažera.
Vhodné i pro absolventy.
První kontakt POUZE mailem nebo telefonicky.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Mzda: 25 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Telefónica O2 Czech Republic, a.s., Šárka Gawlíková, sarka.gawlikova@o2.cz, +420 725 355 095