Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Česká pošta, s.p.

Pracovníci vnitřní poštovní služby

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10576800752 | aktuálnost: 17. 9. 2016

Místo výkonu práce: Depo Cheb, Riegerova 2386/56, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Zkrácený pracovní úvazek 36,50 hod/týdně. Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: pořizování a kontrola dat v balíkovém oddělení, práce v zázemí depa, manipulace s balíkovými zásilkami. Požadujeme: dobrá fyzická kondice, pečlivost, bezúhonnost. Nabízíme: příspěvek na životní/penzijní připojištění, firemní rekreační zařízení, příspěvek na letní tábory pro děti zaměstnanců, 5 týdnů dovolené. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-14:00 h) anebo e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 12 150 - 16 300 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail