Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Radiologický asistent

referenční číslo: 12022 | aktuálnost: 5. 12. 2016

Jste absolventy oboru Radiologický asistent? Hledáte příjemné pracovní prostředí a kolektiv profesionálů?

Máme pro Vás dobrou zprávu – už nemusíte hledat Soukromé zdravotnické zařízení poskytující špičkovou specializovanou lékařskou péči hledá do svých řad právě Vás na pozici:

RADIOLOGICKÝ ASISTENT (OD 23.000,-Kč)

Náplň práce

  • provádění vyšetření pacientů
  • práce s rentgenem a lineárním urychlovačem
  • spolupráce s odborníky z jiných oddělení

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru radiologie
  • odbornou způsobilost k výkonu povolání radiologický asistent
  • loajalitu a zodpovědný přístup k práci
  • praxi v oboru VÝHODOU

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc, dotované stravování
  • ubytování v areálu zdravotnického zařízení
  • profesionální a přátelský kolektiv
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj

Region: Středočeský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha