Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Fakultní nemocnice Motol

Fakultní nemocnice v Motole, v Úvalu 84, 150 06 Praha 5 přijme pro Ústav lékařské mikrobiologie 2. LF UK a FN Motol odborného pracovníka v laboratorních metodách, jehož hlavní pracovní náplní budou molekulární genetické analýzy bakteriálních agens.

Odborný pracovník v laboratorních metodách

referenční číslo: 523472E2 | aktuálnost: 2. 8. 2016

Molekulární genetické analýzy bakteriálních agens.

Požadujeme:

Magisterské studium v oboru, pečlivost, AJ výhodou, praxe vítána, ale není podmínkou.
Písemné nabídky a CV zasílejte do 17.8.2016 na adresu: Sekretariát Ústavu lékařské mikrobiologie 2. LF UK a FN Motol, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5 nebo na e-mail: pavel.drevinek@lfmotol.cuni.cz

Nabízíme:

Užitečnou práci používající moderní techniky s vysokou mírou zodpovědnosti, možnost odborného růstu, ubytování pro mimopražské, širokou škálu zaměstnaneckých benefitů.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail