Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Account executive - PR agentura

(referenční číslo: 19-13-215324/JD)

Pojď nastartovat svou kariéru v PR Baví Tě psaní? Jsi komunikativní a kreativní osobnost a nezalekneš se komunikace s klienty? Domluvíš se plynně anglicky? Pak právě pro Tebe máme jedinečnou pracovní příležitost

Pro našeho klienta, přední českou PR agenturu, hledáme šikovné kandidáty/kandidátky na pozici:

ACCOUNT EXECUTIVE

Náplň práce:

  • zodpovědnost za přípravu tiskových materiálů a jejich správnost,
  • komunikace se svěřenými klienty,
  • jednání s novináři a dodavateli,
  • participace na tvorbě komunikační strategie,
  • dle šikovnosti samostatné řízení komplexních projektů.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • zkušenosti v PR agentuře nebo v PR oddělení na straně klienta výhodou
  • výborná znalost angličtiny, znalost dalších jazyků výhodou
  • reprezentativní vystupování, prezentační dovednosti
  • time management

Nabízíme:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost dalšího rozvoje a růst

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/obchod-marketing/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Hl. m. Praha
Obor: Marketing, reklama, public relations
Typ nabídky: Zaměstnání