Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka s velmi dobrou znalostí AJ

referenční číslo: 544 | aktuálnost: 08.02.2017

ALP consulting

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní konzultační společnost, která se podílí na nejvýznamnějších projektech v Evropě, vždy na straně investora, hledáme uchazeče na pozici:

Náplň práce

  • obecná podpora zahraničních a tuzemských manažerů společnosti
  • zajišťování letenek, hotelů, taxi, kurýrních služeb
  • kompletace a kontrola cestovních příkazů a souvisejících dokladů
  • samostatné vykonávání odborných administrativních činnosti
  • zpracování a správa příchozí a odchozí pošty
  • příprava podkladů pro jednání vedení společnosti
  • denní komunikace v AJ, spolupráce s dalšími útvary ve společnosti
  • sjednávání schůzek a vedení diáře
  • reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • VŠ/SŠ ukončené vzdělání - podmínkou
  • praxe na obdobné samostatné administrativní pozici min 3 roky
  • Anglický jazyk - plynule- vynikající znalost (schopnost denní komunikace)
  • velmi dobrou znalost práce na PC MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • velmi dobré organizační schopnosti, samostatnost
  • zodpovědnost, důslednost, pečlivost, loajalita
  • týmový duch, flexibilita

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou práci v zahraniční nadnárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí s možností využití anglického jazyka
  • odpovědnou a samostatnou práci v dynamickém kolektivu
  • odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností, schopností a dovedností
  • práce na plný úvazek

Místo pracoviště: Nitra
Možnost nástupu: Ihned, nebo dohodou

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Slovensko

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita