Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Specialista oddělení výroby/moravskoslezský kraj/TAR

referenční číslo: 36310 | aktuálnost: 20. 9. 2016

Pro našeho významného klienta, který se zabývá automobilovým průmyslem, hledáme vhodné kandidáty na pozici: SPECIALIST ODDĚLENÍ VÝROBY/MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ/TAR.

Náplň práce:
- zavedení nových výrobních programů
- implementace nástrojů štíhlé výroby
- vytváření a správa výrobně – technologické dokumentace
- návrh a realizace opatření ke zlepšení a optimalizaci podnikových procesů
- měření a standardizace spotřeby času a výkonu pro stávající i nové programy
- návrh a poskytnutí opatření k postupnému zvyšování kvality výrobků a snižování odpadů

Požadujeme:
- VŠ vzdělání technického směru
- praxi min. 3 roky oblasti automobilového průmyslu
- zkušenosti v oblasti světelné techniky
- znalost technologií montážních linek
- pokročilou znalost anglického jazyka
- orientaci v programu SAP- výhodou
- kreativní a inovativní myšlení
- zodpovědnost k práci
- samostatnost
- znalost MS Office

Nabízíme:
- zázemí zahraniční společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- možnost kariérního a profesního růstu
- firemní benefity

Místo pracoviště:
Mošnov

Termín nástupu:
Ihned/dohodou

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera03@karierasro.cz a uvádějte značku 29643/SOV/TAR

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha