Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Tištěná inzerce (MF DNES)

Pracovník výroby kompozitových dílů

Převzato z deníku MF DNES - referenční číslo: 51A59B62 | aktuálnost: 30. 9. 2016

MSR Engines, s.r.o., firma zabívající se strojírenskou výrobou, příjme do svého nově otevřeného provozu ve Střelicích u Brna pracovníka na tuto pozici:
Pracovník výroby kompozitových dílů.

Náplň práce: skládání tkanin do forem, příprava a údržba forem, dokončovací operace kompozitových dílů.

Své životopisy prosím posílejte na email: karel.svitavsky@jetsurf.com , popř. mě můžete kontaktovat telefonicky na tel. čísle: 739 203 550.

Požadujeme:

Praxi v oboru.
Chuť učit se novým věcem.
Časovou flexibilitu.
Pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost.
Orientaci v technnické dokumentaci.

Nabízíme:

Zázemí české rozvíjející se výrobní, exportní firmy
Práci v nových moderně vybavených prostorách
Práce na HPP
Motivující finanční ohodnocení
Směnný provoz.
Možnost podílet se na vývoji jedinečného produktu.
Práce v mladém kolektivu.
Nástup možný ihned.
Práce v čistém prostředí, využití nejmodernějších metod výroby kompozitů.

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha