Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Vedoucí skladu - AJ výhodou

(referenční číslo: 11-13-205027/JD)

Jste silná osobnost? Máte rádi změny a chytáte je "za pačesy"? Máte zkušenosti s vedením lidí v automobilovém průmyslu, ještě lépe s vedením skladu?
ANO? PAK se NÁM OZVĚTE

Hledáme VEDOUCÍHO SKLADU

Vaší náplní práce bude dohlížet na příjem, skladování a výdej materiálů nebo hotových výrobků ve firemním skladu. Budete se starat o to, aby veškeré materiály byly k dispozici včas, v dostatečném množství a kvalitě. Povedete evidenci uskladněného materiálu a budete aplikovat vhodné úpravy směřující ke snížení nákladů a k bezpečnosti práce.

Požadujeme:

Ideálně byste měl mít zkušenosti se zaváděním změn a praxi na vedoucí pozici v automobilovém průmyslu alespoň jeden rok. Pokud budete mít i praxi s vedením skladu, též v automobilovém průmyslu, bude to pro Vás výhodou, stejně jako základní znalost angličtiny!

Nabízíme:

Benefity:
Co Vám nabídneme?

  • pružnou pracovní dobu
  • jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • zdravotní péči a rehabilitaci
  • příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/obchod-marketing/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Liberecký kraj
Obor: Doprava, logistika
Typ nabídky: Zaměstnání