Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

TORISORT GROUP s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11582470756 | aktuálnost: 15. 10. 2016

Místo výkonu práce: Ostrava

Kontakt: michalkova@torisortgroup.cz
Možno i OSOBNĚ po předchozí tel. domluvě na tel. 725101352 PO-PÁ od 9-15hod.

Požadujeme:
SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru,
Orientaci v účetnictví, alespoň minimální praxi v účetnictví PODMÍNKOU,
AJ - základní minimum,
Aktivní přístup k řešení úkolů,
Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
ŘP sk. B

Náplň práce:
Příprava účetních podkladů pro externí účetní společnost,
Vystavování faktur, dobropisů a zápočtů,
Kontrola a evidence faktur přijatých,
Skladová evidence, logistika,
Zpracování podkladů pro mzdy,
Platby (banka, pokladna),
Asistentka jednatele společnosti (objednávání letenek, zajištění chodu kanceláře)

Nabízíme:
Odpovídající platové ohodnocení,
Flexibilitu,
Práci na HPP,
Nástup možný ihned

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 15 000 - 17 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

TORISORT GROUP s.r.o., Jana Michálková, michalkova@torisortgroup.cz, +420 725 101 352