Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ARROW International CR, a.s.

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11384510731 | aktuálnost: 7. 9. 2016

• Náplň práce: Kontrola komponentů v souladu s platnými inspekčními kritérii. Provádění administrativních činností v souvislosti s inspekcí výrobku. Provádění kontroly dle interních předpisů. Práce v systémech SAP a Agile. Výkon práce dle pokynů QC Supervisora. Práce v kolektivu pod vedením leadera směny. Informování nadřízeného o nalezených neshodách výrobků a jiných skutečnostech majících dopad na kvalitu výrobku. Práce s testovacím zařízením a měřidly. Zvyšování vlastní kvalifikace prostřednictvím školení.• Požadujeme: Znalost práce na PC. Ochota práce ve třísměnném provozu. Dobrý fyzický stav.• Nabízíme: Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti. Možnost odborného růstu a profesního rozvoje. Odpovídající platové ohodnocení. Zaměstnanecké benefity. Příjemné pracovní prostředí.• Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na email: darina.hemzova@teleflex.com nebo na adresu společnosti.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail