Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11471420791 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Naše společnost je součástí mezinárodní skupiny, která působí v oblasti zpracování dřeva. Pro náš závod Danzer Bohemia - Dýhárna s.r.o., který se nachází nedaleko Mělníka, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: Supervisor výroby oddělení podlahovin.

Supervisor výroby oddělení podlahovin

Náplň práce:
- Asistence vedoucímu výroby v rámci celého výrobního procesu podlahovin, ale i v ostatních oddělení výroby;
- Organizace práce dělníků, dohled nad kvalitou vyráběných podlahovin a dýhy, spolupráce s mistry;
- Postupné přebíraní vlastních úkolů a zodpovědností;
- Spolupráce s ostatními provozy a odděleními v závodě;

Požadujeme:
- VŠ se zaměřením na zpracování dřeva nebo SŠ s odpovídající praxí;
- Praxe v dřevozpracujícím průmyslu výhodou (u VŠ vzdělání i absolvent bez praxe);
- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni;
- Schopnost samostatné a zodpovědné práce;
- Proaktivní přístup k řešení úkolů, schopnost dále se učit a rozvíjet;
- Flexibilita a odolnost vůči stresu.

Nabízíme:
- Kompletní zaučení na danou pozici v rámci několikaměsíčního tréninku – možnost vycestování na naši pobočku do Francie;
- Zázemí silné společnosti;
- Motivující finanční ohodnocení;
- 13. plat;
- Závodní stravování;
- Zajímavou a zodpovědnou práci;
- Nástup možný ihned.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha