Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Java programátor

referenční číslo: 11174 | aktuálnost: 15. 11. 2016

Umíš programovat v jazyce JAVA? Chceš se stát členem menšího, energického a přátelského týmu? Pak hledám právě Tebe Neváhej ani sekundu a odešli nám tvůj životopis.

Náplň práce

  • Vývoj aplikací v jazyce JAVA
  • Komunikace se zákazníkem
  • Tvorba dokumentace
  • Testování, agilní vývoj
  • Spolupráce s ostatními členy týmu

Požadujeme:

  • Zkušenost s vývojem v jazyce JAVA
  • Zkušenost s některými aplikačními servery – např. Tomcat, Websphere a další
  • Znalost některé z databází (MySQL, Oracle, PostrgeSQL)
  • Znalost nějaké frontend technologie (Spring MVC, JavaScript, jQuery a dalších)

Nabízíme:

  • Práce v mladém dynamickém kolektivu
  • Mobilní telefon, notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy, teambuilding
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Sickdays
  • Občasný home office

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha