Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Fatra, a. s.

Elektrotechnici a technici energetici přípravy a realizace investic, inženýringu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11329760730 | aktuálnost: 29. 8. 2016

Náplň práce:zajišťování nákupu a realizace dílčích investic;podíl na přípravě, zpracování a spoluodpovědnost za plnění rozpočtů přidělených investičních akcí; podíl na přípravě a posuzování projektové dokumentace; provádění technického dozoru;vedení kontrolních dnů a protokolární zpracovávání výsledků;účast na přejímacích řízeních, kontrola rozsahu dodávek a prací, zajištění a předání zařízení a technické dokumentace provozovateli; provádění engineeringu, spoluúčast na tvorbě smluv s dodavatelskými firmami a dalších provozních dokumentů dle stanovených pravidel; realizace výběrových řízení.
Požadujeme:vzdělání SŠ, VŠ obor silnoproudá elektrotechnika (podmínkou jsou 3 roky odborné praxe elektro);znalost problematiky silnoproudé elektrotechniky pro instalaci strojů a výrobních technologií, zkušenosti s požadavky na dokumentaci k investičním akcím; znalost práce v AutoCADu a MS Office, znalost práce s EPLAN výhodou;dovednosti pro řízení procesu realizace investic a provádění výkonného dozoru;znalost postupů a dovednost v přípravě a kompletaci smluvních a jiných dokumentů investičních akcí;znalost AJ, NJ výhodou;ŘP skupiny B;vyhlášky č.50/1978 Sb. způsobilost § 10.
Nabízíme: zázemí silné výrobní společnosti a perspektivu profesní seberealizace; sociální výhody společnosti a koncernu Agrofert.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail