Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Index Nosluš hledá pro svého významného klienta pomocné pracovníky na odpolední brigádu do logistického skladu.

Brigáda ve spedičním skladu v Horce nad Moravou - 90 Kč/h

referenční číslo: 6653 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti logistiky hledáme šikovné a manuálně zručné brigádníky na výpomoc ve spedičním skladu v Horce nad Moravou. Brigáda probíhá po-pá v čase 5,45-11 hodin a 15-23 hodin. Práce je pro svou fyzickou náročnost vhodná spíše pro muže. Je možné si naplánovat směny podle vlastních časových možností.

Náplň práce:
- manipulace s balíky
- práce se čtečkou
- práce s paletovým vozíkem

Požadujeme:

- věk nad 18 let
- fyzickou zdatnost, výborný zdravotní stav
- zodpovědný přístup

Nabízíme:

- mzdu 90 Kč/hod.
- možnost volby směn
- dobrý pracovní kolektiv
- práci na dohodu o pracovní činnosti
- po skončení možnost získání dalších brigád, nebo bezplatné evidence v naší databázi
- pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Horka nad Moravou

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Ostatní

Typ nabídky: Kontrakt

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha